10,8V / 11,1V

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Oferujemy profesjonalną usługę regeneracji baterii do laptopów firmy Panasonic. W naszej pracy używamy wyłącznie ogniw znanych i sprawdzonych producentów, które montowane są w nowych urządzeniach. Dzięki temu klienci otrzymują gwarancję, że zregenerowana bateria będzie działać w pełni poprawnie i bezpiecznie.

Regeneracja baterii polega na całkowitym zresetowaniu kontrolera i przywróceniu ustawień fabrycznych. Zostają w niej także wymienione wszystkie ogniwa. Nowe elementy są w pełni kompatybilne z laptopem. Usługa ta kierowana jest przede wszystkim do osób, którym zależy na najwyższej jakości i oryginalnych częściach.

Regeneracja przebiega w kilku etapach. Pierwszym krokiem jest otwarci baterii i sprawdzenie jej zawartości. Cała elektronika zostaje przeprogramowana przez naszych specjalistów, a stare i niesprawne ogniwa zostają z niej wyjęte. Po wymianie ogniw zregenerowana bateria poddawana jest testom, aby sprawdzić, czy działa poprawnie. Jeśli wszystko przebiegnie pomyślenie obudowa zostaje zamknięta, a bateria jest gotowa do pracy. Zregenerowana bateria jest zdecydowanie bardziej pojemna niż jej zamienniki dostępne na rynku.

Każda z baterii, która zostanie zregenerowana w naszym salonie otrzymuje pisemną gwarancję wynoszącą 18 miesięcy. Dzięki temu, że w naszej pracy stosujemy wyłącznie sprawdzone i markowe ogniwa mamy pewność, że nasze baterie będą działały bez zarzutu przez najbliższe lata. Klient może śledzić postępowanie prac na każdym etapie regeneracji. Zlecenie naprawy baterii jest bardzo proste i bezproblemowe, ponieważ wystarczy złożyć zamówienie na naszej stronie i wysłać do nas sprzęt z odpowiednimi dokumentami. Koszt regeneracji uzależniony jest przede wszystkim od liczby ogniw, z których zbudowana jest bateria oraz jej pojemności.

Regeneracja baterii jest procesem w pełni bezpiecznym. Podczas niej pozostawiamy w niej oryginalną elektronikę, która posiada szereg zabezpieczeń termicznych. W pracy stosujemy wyłącznie oryginalne ogniwa o niskim oporze wewnętrznym, co gwarantuje stabilną ich pracę.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.