Würth

Regeneracja akumulatorów Würth
Pokazano 1-20 z 20 pozycji

Jak wygląda i na czym polega regeneracja akumulatora Würth?

Proces regeneracji akumulatorów Würth składa się z kilku etapów. Pierwszym krokiem jest oczywiście otwarcie samej baterii. Następnie serwisant przystępuje do demontażu starych ogniw oraz ich dokładnych oględzin.

Następna w kolejności krokiem jest przygotowanie nowego zestawu ogniw do akumulatora Würth. Serwisant musi przy tym trzymać się specyfikacji, którą nadesłał klient. Następnie montuje ogniwa w obudowie akumulatora i zamyka ją. Ostatnim etapem regeneracji jest test, który sprawdza, czy bateria Würth działa tak, jak należy.

Dlaczego warto zdecydować się na regenerację akumulatora Würth?

Regeneracja akumulatora Würth jest optymalnym rozwiązaniem, które niesie ze sobą wiele korzyści. Po pierwsze, wymaga ona dużo mniejszego nakładu finansowego, niż zakup całkiem nowej baterii. Po drugie, oryginalna obudowa akumulatora zostaje nienaruszona i przystosowana do stanu używalności. Wraz z obudową pozostawia się również części elektryczne. Co ciekawe, regeneracja akumulatora pozwala skutecznie zwiększyć pojemność. Używane są bowiem nowe ogniwa - ograniczeniem w tym przypadku są w zasadzie jedynie parametry oryginalnej obudowy.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy w zakresie regeneracji akumulatorów Würth. Gwarantujemy niską cenę i wysokiej jakości wykonanie.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.