Zucchetti

Regeneracja akumulatorów Zucchetti
Zucchetti

Regeneracja Zucchetti 25,2V

reg-zucchetti
Od 96,00 zł
Marka regenerowanego akumulatora: ZucchettiNapięcie: 25,2V Liczba ogniw: 7 / 14 / 21 Typ ogniw: Li-ion  Gwarancja: 12 miesięcy/24 miesiące 
Zucchetti

Regeneracja Zucchetti 25,2V li-ion

reg-zucchetti
Od 148,00 zł
Marka regenerowanego akumulatora: Zucchetti Napięcie: 25,5V Typ ogniw: Li-ion Marka ogniw:  Samsung / Sanyo Gwarancja: 12 miesięcy
Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Regeneracja ogniw to nie tylko sposób na przedłużenie życia naszego urządzenia, ale także ogromna oszczędność. Akumulatory marki Zucchetti, stosowane powszechnie w elektronarzędziach oraz kosiarkach, cechują się wysoką jakością wykonania.

Regeneracja czy wymiana?

Ze względu na koszty nowych akumulatorów tego producenta wielu klientów decyduje się na wymianę zużytych, oryginalnych akumulatorów na niededykowane zamienniki. Nie jest to jednak działanie polecane. Choć na pierwszy rzut oka może wydawać się, że zastosowanie nieoryginalnego akumulatora nie robi żadnej różnicy, z czasem możemy odczuć znaczne pogorszenie parametrów użytkowych naszego urządzenia, lub nawet doprowadzić do kosztownej awarii. Za zaledwie ułamek ceny nowego akumulatora możemy przeprowadzić regenerację starego egzemplarza.

Za przeprowadzeniem takiego zabiegu przemawia nie tylko aspekt ekonomiczny, czyli oszczędność, ale także wygoda. Dzięki pozostawieniu starej obudowy i elektroniki oszczędzamy czas i energię potrzebną na znalezienie i dopasowanie nowego akumulatora, nie musimy także martwić się o ewentualne problemy z z dwustronną kompatybilnością urządzenie-akumulator. Rozwiązanie to jest też bardzo ekologiczne, decydując się na naprawę, ograniczamy bowiem ilość produkowanych śmieci.

Na czym polega regeneracja?

Zużycie akumulatora to zazwyczaj nic innego jak wyeksploatowanie ogniw. Pozostałe elementy akumulatora, czyli elektronika oraz obudowa, pozostają w większości przypadków nienaruszone. Regeneracja polega na demontażu starych ogniw, oraz zamontowaniu w ich miejsce nowych. Z pozoru prosty proces, wymaga jednak fachowej wiedzy oraz umiejętności, nasi doświadczeni specjaliści poradzą sobie z każdą baterią.

Postaw na zawodowców

Jako jedna z niewielu firm w kraju, oferujemy Państwu profesjonalną regenerację akumulatorów Zucchetti. Każda usługa zawiera w cenie również diagnozę, czyszczenie podzespołów oraz sprawdzenie funkcjonowania po naprawie. Dzięki temu za relatywnie niewielkie pieniądze mają Państwo pewność, że usługa została wykonana poprawnie, a sam akumulator będzie działał bez żadnych zarzutów.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.