Deskorolki

Deskorolki

Regeneracja baterii Manta 36V

manta-36
Od 761,00 zł
Marka regenerowanego akumulatora: Manta Typ ogniw: Lit-ion Liczba ogniw: 40Marka ogniw: Sanyo / Samsung Gwarancja: 12 miesięcy
Pokazano 1-3 z 3 pozycji

W Twojej deskorolce akumulator nie działa tak jak wcześniej? Żywotność baterii jest coraz słabsza? Może czas zastanowić się nad wymiana akumulatora na nowy, dzięki czemu czas jazdy po ładowaniu znacząco się wydłuży?

W tym celu polecamy zakup akumulatorów do deskorolek elektrycznych dostępnych w naszej ofercie. Akumulatory, które oferujemy są najwyższej jakości, zadowolą najbardziej wybrednych klientów. Charakteryzują się dużą pojemnością baterii, dzięki czemu czas użytkowania deskorolki elektrycznej po ładowaniu znacząco się wydłuży. W celu długiej radości z korzystania z dobrego, nowego akumulatora przypominamy o zachowaniu instrukcji i postępowania zgodnie z nią w zakresie ładowania, przechowywania i konserwowania. To pozwoli na użytkowanie jej przez długi czas, bez spadku wydajności akumulatora.

Akumulatory do deskorolek elektrycznych dostępne w naszym sklepie to atrakcyjne ceny, szybka wysyłka i profesjonalna pomoc przy zakupie. Zachęcamy do kontaktu w sprawie uzyskania szczegółowych informacji na temat naszych produktów.

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.