Novopress

Regeneracja akumulatorów Novopress
Novopress

Regeneracja Novopress 9,6V NiCd/NiMh

reg-novopress
Od 80,49 zł
Marka regenerowanego akumulatora: Novopress  Typ ogniw: NiCd/NiMh Marka ogniw: Lishen/Panasonic Gwarancja: 12 miesięcy/24 miesiące
Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Prawdziwy fachowiec w swojej pracy potrzebuje sprawnie działających, niezawodnych i wydajnych elektronarzędzi. Ich regularna eksploatacja z czasem wpływa jednak negatywnie na żywotność akumulatora. Stopniowo coraz szybciej się on rozładowuje, aż w końcu nie jest w stanie dłużej poprawnie działać, co bardzo utrudnia pracę. Istnieje jednak możliwość uratowania akumulatora przed całkowitym zużyciem i uniknięcia wiążącej się z dużymi kosztami konieczności zakupu nowego. Jest nią usługa regeneracji, którą w naszym serwisie wykonujemy szybko i skutecznie.

Regeneracja akumulatorów Novopress przeznaczonych dla elektronarzędzi polega na wymianie wszystkich zużytych ogniw na gwarantujące żywotność na długi czas zupełnie nowe, które umieszcza się w akumulatorze, przytwierdza do styków i podłącza do jego układu elektronicznego. Korzystamy z najwyższej jakości ogniw, co daje naszym klientom pewność ich niezawodności. Nasi eksperci przy użyciu profesjonalnego sprzętu wykonują także kompleksową kontrolę rezystorów i termistorów akumulatora, a w przypadku stwierdzenia zużycia lub uszkodzenia któregoś z elementów również podlega on wymianie.

Bezpieczeństwo użytkowania zregenerowanego akumulatora Novopress i jego kompatybilność z danym narzędziem gwarantuje pozostawienie oryginalnej obudowy, w której umieszczane są ogniwa. Obudowa jest jednak dokładnie czyszczona zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Przykładamy bardzo dużą wagę do każdego szczegółu, stąd po zakończeniu procesu regeneracji wykonywane są dokładne testy akumulatora. Wszystko po to, by potwierdzić jego pełną sprawność działania z nowymi ogniwami zainstalowanymi wewnątrz.

Regeneracja akumulatorów Novopress jest rozwiązaniem znacznie korzystniejszym z ekonomicznego punktu widzenia niż zakup nowej baterii, a jednocześnie odbywa się bez uszczerbku na pojemności akumulatora oraz na stopniu bezpieczeństwa jego użytkowania.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.