Panasonic

Regeneracja akumulatorów Panasonic
Pokazano 1-14 z 14 pozycji

Akumulatory Panasonic są szeroko stosowane nie tylko w oferowanych przez tego producenta elektronarzędziach, znajdziemy je także w urządzeniach innych, wiodących marek. Ze względu na pojawianie się na rynku co raz to nowszych modeli, zakupienie nowego akumulatora do naszych narzędzi po kilku latach użytkowania okazuje się często niemożliwe lub zwyczajnie nieopłacalne. Nie oznacza to jednak że awaria lub zużycie naszych baterii jest jednoznaczne z byciem skazanym na zakup nowego urządzenia. Oferujemy Państwu regenerację większości dostępnych na rynku akumulatorów tej marki. Czym jest i jak przebiega regeneracja akumulatora?

Jeśli nasz akumulator znacząco stracił na swojej żywotności, a pomimo wielogodzinnego ładowania czas jego pracy jest niezadowalający - prawdopodobnie zniszczeniu uległy ogniwa. Regeneracja akumulatora to nic innego jak ich wymiana. Lata doświadczenia w branży oraz wyspecjalizowana kadra techniczna pozwalają nam przywrócić do życia praktycznie każdy akumulator.

Każda z naszych usług jest przeprowadzana w kilku etapach: oddany do regeneracji akumulator najpierw diagnozujemy, po ustaleniu przyczyny (którą w większości przypadków są właśnie wspomniane już, wyeksploatowane ogniwa), przeprowadzamy dokładne czyszczenie obudowy oraz wnętrza danej baterii. W kolejnych krokach dokonujemy wymiany ogniw oraz złożenia baterii. Na sam koniec sprawdzamy, czy naprawa została wykonana poprawnie i czy akumulator funkcjonuje prawidłowo. Dlaczego warto?

Regeneracja ogniw to rozwiązanie bardzo ekonomiczne oraz ekologiczne, przywrócenie pełnej sprawności zasilania naszych urządzeń pozwoli na przedłużenie ich życia nawet o kilka lat. Dzięki zachowaniu tej samej obudowy oraz obwodów mamy pewność, że taki akumulator, będzie bezproblemowo pasował do naszego urządzenia. Unikniemy także nieprzyjemnych historii związanych z próbą dopasowania i ewentualnym użytkowaniem wątpliwej jakości zamienników. Zaoszczędzimy więc nie tylko pieniądze, ale również czas, energię i nerwy.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.