Regeneracja AEG 14,4V li-ion

Regeneracja AEG 14,4V li-ion

26,02 zł
Brutto

Marka regenerowanego akumulatora: AEG
Napięcie: 14,4V
Liczba ogniw: 4/8 
Typ ogniw: Li-ion 
Marka ogniw: Samsung/Sony
Gwarancja: 12 miesięcy/24 miesiące 

Pojemność akumulatora PRZED regeneracją
Pojemność akumulatora po regeneracji/producent ogniw/gwarancja

Pasuje do następujących modeli elektronarzędzi AEG

◾ AEG BBM 14 STX-R ◾ AEG BS 14 X ◾ AEG BS 14G ◾ AEG BS 14GNC ◾ AEG BS 14X ◾ AEG BS 14XN ◾ AEG BS B14G ◾ AEG BS B14STX ◾ AEG BS B14STX-R ◾ AEG BS B14STXN ◾ AEG BS S14 ◾ AEG BS14C ◾ AEG BSB 14 G ◾ AEG BSB 14 STX ◾ AEG BSB 14 STX-R ◾ AEG BSB 14 STXN ◾ AEG BSB 14G ◾ AEG BSS 14 ◾ AEG FL 14 ◾ Wurth Master SD 14.4 ◾

 

Regeneracja akumulatorów AEG o oznaczeniach

◾ 0700956430 ◾ 070098 ◾ 4002395367641 ◾ 4932 352111 ◾ 4932352657 ◾ 4935413106 ◾ 4935416790 ◾ 700980420 ◾ B1414G ◾ B1415R ◾ B1420 ◾ B1420R ◾ B1430R ◾ GBS 14.4V ◾ L1414 ◾ L1414R ◾ L1415 ◾ L1415R ◾ L1430 ◾ L1430L ◾ L1430R ◾ M1430R ◾

 

Na czym polega usługa regeneracji akumulatorów AEG

Regeneracja akumulatorów AEG, polega na wymianie zużytych ogniw na nowe, a następnie na prawidłowym podłączeniu ich do elektroniki akumulatora (w przypadku akumulatorów z technologi litowo-jonowej) i styków końcowych. Wymiana wszystkich ogniw w akumulatorze odbywa się najczęściej przy wykorzystaniu starej obudowy i pozostałych elementów elektroniki. Usługa regeneracji akumulatorów AEG, obejmuje również dokładne sprawdzenie i w razie konieczności wymianę rezystorów akumulatora i termistora.

Usługę regeneracji akumulatorów możemy podzielić na następujące etapy:

- otwarcie akumulatora
- zdemontowanie zużytych ogniw
- precyzyjne czyszczenie obudowy akumulatora i pozostałych elementów elektroniki
- zgrzanie nowych ogniw
- sprawdzenie stanu rezystorów i termistora (w razie konieczności ich wymiana na nowe)
- zamontowanie pakietu ogniw w obudowie i jej dokładne skręcenie
- profesjonalny test akumulatora z nowymi ogniwami

Największe zalety regeneracji

Jak łatwo się domyśleć największą zaletą regeneracji jest oczywiście jej ogromna ekonomiczność. Dzięki zachowaniu starej (zazwyczaj oryginalnej) obudowy i wszystkich wymaganych komponentów elektronicznych, nie tylko zaoszczędzimy sporo pieniędzy, ale co najważniejsze będziemy mieli 100% pewność, że wszystkie elementy będą odpowiednio spasowane.

Ile czasu zajmuje regeneracja

Czas, który wymagany jest na profesjonalną regenerację akumulatorów (7,2V-18V) nie powinien przekraczać 2-3 dni roboczych. Właściciele akumulatorów 24V-36V na regenerację będą musieli poczekać do 5 dni roboczych. W przypadku dużej ilości zleceń, czas regeneracji akumulatorów może się nieco przedłużyć.

Gwarancja na wykonanie usługi

Na wszystkie regenerowane przez naszą firmę akumulatory do AEG, udzielamy Państwu zawsze pisemnej gwarancji. Termin gwarancji wynosi od 6 do 24 miesięcy i jest on uzależniony od wybranych przez klienta ogniw, jakie mają być użyte w procesie regeneracji

Jak zlecić regeneracja akumulatora w naszej firmie?

Wychodząc Państwu naprzeciw, przygotowaliśmy cztery formy zlecenia zamówienia regeneracji akumulatora:

  1. Złożenia zamówienia poprzez naszą stronę internetową.
  2. Wysłanie do nas sprzętu wraz z dołączonym formularzem zamówienia.
  3. Wysłanie do nas sprzętu wraz z dołączonymi danymi kontaktowymi i adresem.
  4. Wysłanie do nas akumulatora wraz z wypełnieniem naszego internetowego formularza zlecenia regeneracji akumulatora, co jest szybkie i wygodne

Adres naszego serwisu:

Lupo sp. z o.o.
ul. Kraszewskiego 12
60-518 Poznań

 

Masz dodatkowe wątpliwości? Zapraszamy do naszej strony pomocy, gdzie znajdziesz odpowiedzi na pytania związane z oferowaną usługą regeneracji akumulatorów AEG.

Zalety naszych akumulatorów

MOCNE ZGRZEWY

Jakość zgrzewów akumulatorów do DeWalt warunkuje użycie niklu o grubości 0,3 mm i szerokości 8-12 mm. Takie zgrzewy pozwalają na duże przepływy prądu bez ryzyka uszkodzenia baterii. Gdy połączenia są solidne, cała konstrukcja zyskuje na sile i może być stosowana pod dużymi obciążeniami i przez długi czas. Akumulator sprawdzi się w każdych warunkach.

GWARANCJA

Do każdego akumulatora dołączamy kartę gwarancyjną uprawniającą do napraw lub wymiany baterii. Zastosowane przez naszą firmę ogniwa minimalizują co prawda ryzyko uszkodzenia akumulatora, ale wiemy, że usterki jednak czasami się zdarzają. Stąd właśnie gwarancja, która sprawia, że zakup jest bezpieczny i korzystny.

TRWAŁA ELEKTRONIKA

Akumulatory do DeWalt wyposażone są w elektroniczny system, który chroni przed głębokim rozładowaniem ogniw lub ich zbytnim przeładowaniem. System ten jest sprowadzany dla naszej firmy na zamówienie i instalowany w akumulatorach przez naszych specjalistów. Akumulatory wolne są od efektu pamięci i efektu tzw. leniwej baterii. Cechują się trwałą konstrukcją i mogą działać bezawaryjnie przez wiele lat.

WYŁĄCZNIE OGNIWA WYSOKOPRĄDOWE

Akumulator zbudowany jest z ogniw wysokoprądowych. To zapewnia mu większą moc, a tym samym możliwość pracy w naprawdę ekstremalnych warunkach. Jedno ogniwo akumulatora produkuje napięcie rzędu 3,6 V. Cała konstrukcja zbudowana jest z 4 takich ogniw połączonych szeregowo. Akumulator jest lekki, a mimo to bardzo mocny.

REALNA POJEMNOŚĆ OGNIW

Dajemy Ci gwarancję, że parametry baterii są w pełni zgodne ze specyfikacją. Każdy akumulator do DeWalt jest przez nas testowany od razu po wyprodukowaniu. Mierzymy jego napięcie i sprawdzamy, czy poprawnie się ładuje. Wszystko po to, by zapewnić Ci najwyższą jakość.

PEŁNA KOMPATYBILNOŚĆ

Akumulatory do DeWalt od firmy LUPO cechują się dwustronną kompatybilnością. Oznacza to, że mogą być stosowane zarówno z elektronarzędziami marki DeWalt, jak i z oryginalnymi ładowarki i ładowarkami błyskawicznymi. Solidne mocowania i odpowiednia ilość styków sprawia, że połączenia są stabilne i trwałe, a praca komfortowa i szybka. Akumulator może być używany z kilkunastoma elektronarzędziami DeWalt.

Pojemność baterii
1300mAh - 6000mAh
Napięcie baterii
14.4V
Rodzaj ogniw
Litowo-jonowe
Marka ogniw
Samsung / Sony
Gwarancja
12 miesięcy
5903940307541
Brak opinii

1) Odpowiednia temperatura pracy. Jak powszechnie wiadomo akumulatory bardzo źle znoszą pracę w skrajnych temperaturach. Jeżeli chcą Państwo wydłużyć żywotność swojej baterii, to należy unikać zbyt mocnego przeciążania akumulatora. Jeżeli nasz akumulator pracuje bardzo długi okres czasu, przez co jest najprawdopodobniej mocno nagrzany, to najrozsądniej jest wyciągnąć go z urządzenia i odczekać 10-15 minut, aż ostygnie.

2) Przeładowanie akumulatorów
Jeżeli chcemy, aby nasze akumulatory cieszyły się bardzo dużą żywotnością, to należy również unikać ich zbyt głębokiego rozładowania. Jeżeli podczas codziennej pracy na akumulatorze, zaobserwują Państwo dość duży spadek wydajności urządzenia, które zasilane jest akumulatorem, to jak najszybciej powinnyście przerwać pracę i podłączyć akumulator do ładowarki.

3) Relaks akumulatora
Pamiętać musimy również i o tym, że rozładowany akumulator do prawidłowego działania potrzebować będzie około 5 minut tzw. "swobodnego ładowania" zanim podłączony zostanie do zwykłego ładowania. Podczas "swobodnego ładowania" znacząco spadnie temperatura naszego akumulatora, co będzie miało oczywiście bardzo korzystny wpływ podczas późniejszego ładowania.

4) Odpowiednie przechowywanie akumulatora
Na żywotność akumulatorów bardzo duży wpływ ma również ich odpowiednie przechowywanie. Jeżeli nie będziemy korzystać z akumulatora w najbliższym czasie, to warto naładować go na poziomie 60-70%. Naładowany akumulatora należy odłożyć w bezpieczne miejsce, gdzie panować będzie dodatnia temperatura.

5) Formatowanie akumulatora
Jeżeli posiadamy akumulatory oparte na popularnych ogniwach NiCd, to pamiętać należy również i o tym, że może w nich występować tzw. „efekt pamięci”. Jeżeli chcą Państwo zniwelować to zjawisko, to akumulatory z ogniwami NiCd powinno się przynajmniej raz na trzy cykle do końca rozładować, a następnie naładować na 100%. Dzięki tym działaniom zachowamy maksymalną pojemność akumulatora.

Marka: Sony
Oznaczenie: VTC4
Pojemność: 2000mAh
Napięcie nominalne: 3,6V
Maksymalny prąd rozładowania: 30A
Gwarancja: 12 miesięcy

Zdjęcia:

Ogniwo Sony używane akumulatorach Ogniwo Sony używane akumulatorach Ogniwo Sony używane akumulatorach

Marka: Sony
Oznaczenie: VTC5
Pojemność: 2600mAh
Napięcie nominalne: 3,6V
Maksymalny prąd rozładowania: 35A
Gwarancja: 24 miesiące

Zdjęcia:

Ogniwo Sony używane akumulatorach Ogniwo Sony używane akumulatorach Ogniwo Sony używane akumulatorach

Marka: Sony
Oznaczenie: VTC6
Pojemność: 3000mAh
Napięcie nominalne: 3,6V
Maksymalny prąd rozładowania: 25A
Gwarancja: 24 miesiące

Zdjęcia:

Ogniwo Sony używane akumulatorach Ogniwo Sony używane akumulatorach Ogniwo Sony używane akumulatorach

Marka: Samsung
Oznaczenie: INR18650-15K
Pojemność: 1500mAh
Napięcie nominalne: 3,6V
Maksymalne prąd rozładowania: 15A
Gwarancja: 12 miesięcy

Zdjęcia:

Ogniwo Samsung używane w akumulatorach Ogniwo Samsung używane w akumulatorach

Marka: Samsung
Oznaczenie: INR18650-15Q
Pojemność: 1500mAh
Napięcie nominalne: 3,6V
Maksymalne prąd rozładowania: 18A
Gwarancja: 12 miesięcy

Zdjęcia:

Ogniwo Samsung używane w akumulatorach>

Marka: Samsung
Oznaczenie: INR18650-20Q
Pojemność: 2000mAh
Napięcie nominalne: 3,6V
Maksymalne prąd rozładowania: 15A
Gwarancja: 12 miesięcy

Zdjęcia:

Ogniwo Samsung używane w akumulatorach

Marka: Samsung
Oznaczenie: INR18650-30Q
Pojemność: 3000mAh
Napięcie nominalne: 3,6V
Maksymalne prąd rozładowania: 15A
Gwarancja: 12 miesięcy

Zdjęcia:

Ogniwo Samsung używane w akumulatorach Ogniwo Samsung używane w akumulatorach Ogniwo Samsung używane w akumulatorach

Marka: Samsung
Oznaczenie: INR18650-25R
Pojemność: 2500mAh
Napięcie nominalne: 3,6V
Maksymalne prąd rozładowania: 20A
Gwarancja: 12 miesięcy

Zdjęcia:

Ogniwo Samsung używane w akumulatorach Ogniwo Samsung używane w akumulatorach

Marka: Lishen
Pojemność: 1500mAh
Maksymalne prąd rozładowania: 30A
Gwarancja: 12 miesięcy

Zdjęcia:

Ogniwo Lishen używane w akumulatorach Ogniwo Lishen używane w akumulatorach Ogniwo Lishen używane w akumulatorach

Marka: Lishen
Pojemność: 2000mAh
Maksymalne prąd rozładowania: 30A
Gwarancja: 12 miesięcy

Zdjęcia:

Ogniwo Lishen używane w akumulatorach Ogniwo Lishen używane w akumulatorach Ogniwo Lishen używane w akumulatorach

Marka: Lishen
Pojemność: 3300mAh
Maksymalne prąd rozładowania: 30A
Gwarancja: 12 miesięcy

Zdjęcia:

Ogniwo Lishen używane w akumulatorach Ogniwo Lishen używane w akumulatorach Ogniwo Lishen używane w akumulatorach

Marka: Panasonic
Pojemność: 1900mAh
Maksymalne prąd rozładowania: 30A
Gwarancja: 24 miesiące

Zdjęcia:

Ogniwo Panasonic używane w akumulatorach Ogniwo Panasonic używane w akumulatorach Ogniwo Panasonic używane w akumulatorach

Marka: Panasonic
Pojemność: 3000mAh
Maksymalne prąd rozładowania: 30A
Gwarancja: 24 miesiące

Zdjęcia:

Ogniwo Panasonic używane w akumulatorach Ogniwo Panasonic używane w akumulatorach Ogniwo Panasonic używane w akumulatorach

Adres naszego serwisu

Lupo sp. z o.o.
ul. Kraszewskiego 12
60-518 Poznań

pon-pt. od 9 do 17

paczkomat: POZ01H (Poznań, ul. Zwierzyniecka)

dane do przesyłek paczkomatowych:

tel.: 786 309 644
paczkomat@lupo-baterie.pl

0

Jak sprawdzić status regeneracji?

Szczegóły dotyczące Twojego zlecenia są dostępne na indywidualnej karcie zamówienia, do której link został wysłany na podany adres email wraz z informacją o przyjęciu baterii do regeneracji. Szczegóły dotyczące Twojego zlecenia są dostępne na indywidualnej karcie zamówienia, do której link został wysłany na podany adres email wraz z informacją o przyjęciu baterii do regeneracji.

0

Czas realizacji regeneracji

Czas, który wymagany jest na profesjonalną regenerację akumulatorów (7,2V-18V) nie powinien przekraczać 2-3 dni roboczych. Właściciele akumulatorów 24V-36V na regenerację będą musieli poczekać do 5 dni roboczych. W przypadku dużej ilości zleceń, czas regeneracji akumulatorów może ulec przedłużeniu.

0

Jeżeli mój poprzedni akumulator był NiCd, a obecnie posiadam NiMh, czy moja stara ładowarka będzie działała prawidłowo?

Tak, każda ładowarka NiCd może obsługiwać również akumulator NiMh.

0

Jak długa jest gwarancja?

Na wszystkie oferowane przez naszą firmę akumulatory, udzielamy zawsze pisemnej gwarancji. Termin gwarancji wynosi od 6 do 24 miesięcy i jest on uzależniony od wybrania przez klienta marki ogniw oraz wersji pojemnościowej akumulatora.

0

W jaki sposób przechowywać akumulator?

Jeżeli nie będziemy korzystać z akumulatora w najbliższym czasie, to warto naładować go do 60-70%. Naładowany akumulator należy odłożyć w ciepłę i suche miejsce.

0

Czy mogę zwrócić zakupiony akumulator?

Każdy, kto zakupił u nas produkt może go zwrócić w terminie do 14 dni od daty zakupu.

0

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.