Black & Decker 2600mAh 20V li-ion
Black & Decker 2600mAh 20V li-ion
Black & Decker 2600mAh 20V li-ion
Black & Decker 2600mAh 20V li-ion
Black & Decker 2600mAh 20V li-ion
Black & Decker 2600mAh 20V li-ion
Black & Decker 2600mAh 20V li-ion

Black & Decker 2600mAh 20V li-ion

5903940330464
Czas realizacji zamówienia: Niezwłocznie
179,00 zł
Brutto

Pojemność baterii: 2600mAh
Napięcie: 20V
Rodzaj ogniw: Li-ion
Marka ogniw: Sony
Stan: Nowa
Gwarancja: 24 miesięcy

Wybierz inną pojemność akumulatora

Pasuje do następujących modeli elektronarzędzi Black&Decker

◾ BDCDMT120 ◾ CHH2220 ◾ LDX120C ◾ LDX120SB ◾ LGC120 ◾ LHT2220 ◾ LST120 ◾ LST220 ◾ LSW20 ◾

 

Zastępuje akumulatory o oznaczeniach

◾ ASL186K ◾ ASL188K ◾ BDC120VA100 ◾ BDCDMT120 ◾ BDCDMT120-2 ◾ BDCDMT120F ◾ BDCDMT120IA ◾ BDCF20 ◾BDH2000SL ◾ CHH2220 ◾ EPL188KB ◾ LD3K220 ◾ LCC220 ◾ LCS120 ◾ LCS120B ◾ LD120VA ◾ LDX120C ◾ LDX120PK ◾ LDX120SB ◾ LDX220SB ◾ LDX220SBFC ◾ LGC120 ◾ LHT2220 ◾ LPHT120 ◾ LPHT120B ◾ LPP120 ◾ LPP120B ◾ LST120 ◾ LST220 ◾ LSW20 ◾ LSW120 ◾ SSL20SB ◾ SSL20SB-2 ◾

 

Jeżeli nie znalazłeś na powyższej liście swojego modelu urządzenia bądź akumulatora to napisz do nas przy pomocy formularza kontaktowego. Nasz dział handlowy pomoże Ci znaleźć odpowiedni akumulator albo zaproponuje inne rozwiązanie.

Zalety naszych akumulatorów

GWARANCJA JAKOŚCI

Wszystkie baterie marki Black&Decker dostępne w naszym asortymencie są objęte pisemnym zabezpieczeniem gwarancyjnym. Po upływie okresu gwarancji, oferujemy pełne wsparcie w naszym autoryzowanym centrum serwisowym. Każdy z naszych produktów jest obsługiwany z najwyższym poziomem staranności i profesjonalizmu. Jesteśmy pewni, że nasze produkty spełnią oczekiwania nawet w najbardziej wymagających warunkach pracy.

POJEMNOŚĆ OGNIW

Stosując w procesie produkcji akumulatorów do urządzeń Black&Decker wyłącznie komponenty od uznanych producentów, takich jak Samsung, Sanyo, Panasonic czy Sony, zapewniamy pełne pokrycie rzeczywistej pojemności z tą, która jest deklarowana. Co więcej, każdy akumulator przed dostarczeniem do klienta jest poddawany szczegółowej kontroli jakości, co umożliwia nam gwarantowanie, że klient otrzyma produkt o pojemności dokładnie zgodnej z zamówieniem.

KOMPATYBILNOŚĆ Z URZĄDZENIAMI BLACK & DECKER

Gwarantujemy, że wszystkie akumulatory dostarczane przez naszą firmę są w pełni kompatybilne z urządzeniami marki Black&Decker. Zapewniamy pełną zgodność z urządzeniami tej marki. Dodatkowo, nasze akumulatory są wyposażone w specjalne zabezpieczenia, które umożliwiają ich ładowanie zarówno za pomocą starszych, mniej efektywnych ładowarek, jak i nowoczesnych modeli o wysokiej mocy ładowania.

WYSOKA WYDAJNOŚĆ

Nasza korporacja specjalizuje się w produkcji baterii Black&Decker, które są składane wyłącznie z ogniw wysokoprądowych o mocy prądowej 20A lub więcej. To podejście gwarantuje niezawodność akumulatora podczas intensywnych prac wymagających dużej ilości energii, a także zapewnia mu dłuższą żywotność.

DOŚWIADCZENIE

Od chwili założenia naszej firmy w 2007 roku, zawsze kierujemy się profesjonalizmem we wszystkim, co robimy. Jesteśmy jednym z czołowych producentów akumulatorów na rynku polskim, a ilość akumulatorów wyprodukowanych przez nas sięga już tysięcy, z czego setki zostały przez nas odnowione. Podczas procesu produkcji i odnawiania, używamy tylko najwyższej jakości ogniw, które zapewniają długotrwałą wydajność naszych akumulatorów.

NASZE ZABEZPIECZENIE

Rozumiemy, że baterie do urządzeń elektrycznych często muszą radzić sobie w trudnych warunkach i są narażone na wiele niekorzystnych czynników, zarówno wynikających z działań człowieka, jak i warunków pogodowych. Dlatego też, wszystkie baterie, które wytwarzamy, są wyposażone w elektronikę chronioną specjalnym lakierem elektroizolacyjnym. Dodatkowo, do łączenia ogniw stosujemy nikiel o szerokości 12mm i grubości 0.3mm, co gwarantuje prawidłowy przepływ prądu nawet w sytuacji intensywnego obciążenia baterii.

Pojemność baterii
2600mAh
Napięcie baterii
20V
Rodzaj ogniw
Litowo-jonowe
Marka ogniw
Sony
Stan
Nowa
Gwarancja
24 miesiące
Zastosowanie
Zamiennik
Brak opinii

1) Odpowiednia temperatura pracy. Jak powszechnie wiadomo akumulatory bardzo źle znoszą pracę w skrajnych temperaturach. Jeżeli chcą Państwo wydłużyć żywotność swojej baterii, to należy unikać zbyt mocnego przeciążania akumulatora. Jeżeli nasz akumulator pracuje bardzo długi okres czasu, przez co jest najprawdopodobniej mocno nagrzany, to najrozsądniej jest wyciągnąć go z urządzenia i odczekać 10-15 minut, aż ostygnie.

2) Przeładowanie akumulatorów
Jeżeli chcemy, aby nasze akumulatory cieszyły się bardzo dużą żywotnością, to należy również unikać ich zbyt głębokiego rozładowania. Jeżeli podczas codziennej pracy na akumulatorze, zaobserwują Państwo dość duży spadek wydajności urządzenia, które zasilane jest akumulatorem, to jak najszybciej powinnyście przerwać pracę i podłączyć akumulator do ładowarki.

3) Relaks akumulatora
Pamiętać musimy również i o tym, że rozładowany akumulator do prawidłowego działania potrzebować będzie około 5 minut tzw. "swobodnego ładowania" zanim podłączony zostanie do zwykłego ładowania. Podczas "swobodnego ładowania" znacząco spadnie temperatura naszego akumulatora, co będzie miało oczywiście bardzo korzystny wpływ podczas późniejszego ładowania.

4) Odpowiednie przechowywanie akumulatora
Na żywotność akumulatorów bardzo duży wpływ ma również ich odpowiednie przechowywanie. Jeżeli nie będziemy korzystać z akumulatora w najbliższym czasie, to warto naładować go na poziomie 60-70%. Naładowany akumulatora należy odłożyć w bezpieczne miejsce, gdzie panować będzie dodatnia temperatura.

5) Formatowanie akumulatora
Jeżeli posiadamy akumulatory oparte na popularnych ogniwach NiCd, to pamiętać należy również i o tym, że może w nich występować tzw. „efekt pamięci”. Jeżeli chcą Państwo zniwelować to zjawisko, to akumulatory z ogniwami NiCd powinno się przynajmniej raz na trzy cykle do końca rozładować, a następnie naładować na 100%. Dzięki tym działaniom zachowamy maksymalną pojemność akumulatora.

Marka: Sony
Oznaczenie: VTC5A
Pojemność: 2600mAh
Napięcie nominalne: 3,6V
Maksymalny prąd rozładowania: 35A
Gwarancja: 24 miesiące

Zdjęcia:

Ogniwo Sony używane akumulatorach Ogniwo Sony używane akumulatorach Ogniwo Sony używane akumulatorach

Adres naszego serwisu

Lupo sp. z o.o.
ul. Kraszewskiego 12
60-518 Poznań

pon-pt. od 9 do 17

paczkomat: POZ01H (Poznań, ul. Zwierzyniecka)

dane do przesyłek paczkomatowych:

tel.: 786 309 644 (numer telefonu tylko do przesyłek paczkomatowych)
paczkomat@lupo-baterie.pl

0

Jeżeli mój poprzedni akumulator był NiCd, a obecnie posiadam NiMh, czy moja stara ładowarka będzie działała prawidłowo?

Tak, każda ładowarka NiCd może obsługiwać również akumulator NiMh.

0

Ile wynosi gwarancja?

Na wszystkie oferowane przez naszą firmę akumulatory, udzielamy zawsze pisemnej gwarancji. Termin gwarancji wynosi od 6 do 24 miesięcy i jest on uzależniony od wybrania przez klienta marki ogniw oraz wersji pojemnościowej akumulatora.

0

W jaki sposób przechowywać akumulator?

Jeżeli nie będziemy korzystać z akumulatora w najbliższym czasie, to warto naładować go do 60-70%. Naładowany akumulator należy odłożyć w ciepłę i suche miejsce.

0

Czy mogę zwrócić zakupiony akumulator?

Każdy, kto zakupił u nas produkt może go zwrócić w terminie do 14 dni od daty zakupu.

0

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.