HILTI B22 21,6V 3000mAh li-ion
HILTI B22 21,6V 3000mAh li-ion
HILTI B22 21,6V 3000mAh li-ion
HILTI B22 21,6V 3000mAh li-ion
HILTI B22 21,6V 3000mAh li-ion
HILTI B22 21,6V 3000mAh li-ion
HILTI B22 21,6V 3000mAh li-ion
HILTI B22 21,6V 3000mAh li-ion

HILTI B22 21,6V 3000mAh li-ion

5903940334226
252,03 zł
Brutto

Marka akumulatora: Hilti
Napięcie: 21,6V
Liczba ogniw: 12
Pojemność akumulatora: 3000mAh
Typ ogniw: lit-ion
Marka ogniw: Samsung
Stan: Zregenerowana
Gwarancja: 12 miesięcy

Wybierz inną pojemność akumulatora

Ogniwa używane w naszych bateriach

W naszych akumulatorach do Hilti firmy Samsung używamy oryginalnych ogniw litowo-jonowych oznaczonych symbolem INR18650-15K . Ogniwa te mają pojemność 1500mAh i wydajność na poziomie 15A , co zapewnia bezproblemowe użytkowanie baterii nawet przy dużym obciążeniu. Ogniwa Samsung INR18650-15K to najlepsze ogniwa wysokoprądowe dostępne na rynku.

Jesteśmy jedynym producentem, który oferuje aż 1 rok gwarancji dzięki zastosowaniu wysokoprądowych ogniw Samsung ! Jesteśmy przekonani o doskonałej jakości naszych produktów i nie boimy się ewentualnych napraw gwarancyjnych. Dysponujemy wiedzą, sprzętem i wszystkimi niezbędnymi komponentami do produkcji i naprawy oferowanych akumulatorów

Tylko przetestowane baterie

Każda bateria regenerowana w naszej firmie przechodzi test wydajności i pojemności . Wraz z regenerowanym akumulatorem prześlemy Państwu schemat rozładowania wraz z pojemnością akumulatora, napięciem początkowym i końcowym. Dlatego masz gwarancję , że otrzymana bateria ma deklarowaną pojemność.

Oryginalna elektronika akumulatora

Jednym z głównych czynników odróżniających nasze regenerowane akumulatory Hilti od chińskiego zamiennika jest oryginalna elektronika Hilti . Oryginalna elektronika gwarantuje pełną kompatybilność ze sprzętem Hilti oraz gwarantuje kompatybilność z ładowarkami.

Zużyte obudowy baterii

Oferowany akumulator jest produktem regenerowanym , dlatego obudowy mogą nosić ślady użytkowania - mogą posiadać przetarcia i zarysowania. Powyższe nie wpływa na poprawną pracę, ponieważ inne elementy baterii są wymieniane na nowe . Oryginalna obudowa to gwarancja trwałości i prawidłowego dopasowania do urządzenia.

Chroniony przed wilgocią

Czy wiesz, że połowa uszkodzeń elektroniki jest spowodowana czynnikami zewnętrznymi? Oryginalna elektronika Hilti jest pokryta grubą warstwą żywicy, która chroni elektronikę przed wilgocią i kurzem. Dlatego jego żywotność jest dłuższa .

Stan wizualny

Jeśli masz wątpliwości co do wizualnego stanu oferowanego akumulatora, obejrzyj nagranie przedstawiające przykładową baterię z tej oferty.

Nie mamy nic do ukrycia

W akumulatorach Hilti używamy tylko oryginalnych ogniw i elektroniki. Nagranie przedstawia przykład pakietu ogniw jaki stosujemy w oferowanych akumulatorach.

Bateria pasuje do następujących elektronarzędzi:

  • ◾ SCW 22-A ◾ SF 22-A ◾ SFH 22-A ◾ SIW 22T-A ◾ TE 4-A22 ◾ WSR 22-A ◾

Zastępuje baterie z oznaczeniami:

  • ◾ B22 / 2.6 ◾ B22 / 3.3 ◾
Pojemność baterii
3000mAh
Napięcie baterii
21,6V
Rodzaj ogniw
Litowo-jonowe
Marka ogniw
Samsung
Liczba ogniw
12
Gwarancja
12 miesięcy
Producent
Lupo sp. z o.o.
Brak opinii

1) Odpowiednia temperatura pracy. Jak powszechnie wiadomo akumulatory bardzo źle znoszą pracę w skrajnych temperaturach. Jeżeli chcą Państwo wydłużyć żywotność swojej baterii, to należy unikać zbyt mocnego przeciążania akumulatora. Jeżeli nasz akumulator pracuje bardzo długi okres czasu, przez co jest najprawdopodobniej mocno nagrzany, to najrozsądniej jest wyciągnąć go z urządzenia i odczekać 10-15 minut, aż ostygnie.

2) Przeładowanie akumulatorów
Jeżeli chcemy, aby nasze akumulatory cieszyły się bardzo dużą żywotnością, to należy również unikać ich zbyt głębokiego rozładowania. Jeżeli podczas codziennej pracy na akumulatorze, zaobserwują Państwo dość duży spadek wydajności urządzenia, które zasilane jest akumulatorem, to jak najszybciej powinnyście przerwać pracę i podłączyć akumulator do ładowarki.

3) Relaks akumulatora
Pamiętać musimy również i o tym, że rozładowany akumulator do prawidłowego działania potrzebować będzie około 5 minut tzw. "swobodnego ładowania" zanim podłączony zostanie do zwykłego ładowania. Podczas "swobodnego ładowania" znacząco spadnie temperatura naszego akumulatora, co będzie miało oczywiście bardzo korzystny wpływ podczas późniejszego ładowania.

4) Odpowiednie przechowywanie akumulatora
Na żywotność akumulatorów bardzo duży wpływ ma również ich odpowiednie przechowywanie. Jeżeli nie będziemy korzystać z akumulatora w najbliższym czasie, to warto naładować go na poziomie 60-70%. Naładowany akumulatora należy odłożyć w bezpieczne miejsce, gdzie panować będzie dodatnia temperatura.

5) Formatowanie akumulatora
Jeżeli posiadamy akumulatory oparte na popularnych ogniwach NiCd, to pamiętać należy również i o tym, że może w nich występować tzw. „efekt pamięci”. Jeżeli chcą Państwo zniwelować to zjawisko, to akumulatory z ogniwami NiCd powinno się przynajmniej raz na trzy cykle do końca rozładować, a następnie naładować na 100%. Dzięki tym działaniom zachowamy maksymalną pojemność akumulatora.

Marka: Samsung
Oznaczenie: INR18650-15Q
Pojemność: 1500mAh
Napięcie nominalne: 3,6V
Maksymalne prąd rozładowania: 18A
Gwarancja: 12 miesięcy

Ogniwo Samsung używane w akumulatorach Ogniwo Samsung używane w akumulatorach

Charakterystyka ogniwa

Adres naszego serwisu

Lupo sp. z o.o.
ul. Kraszewskiego 12
60-518 Poznań

pon-pt. od 9 do 17

paczkomat: POZ01H (Poznań, ul. Zwierzyniecka)

dane do przesyłek paczkomatowych:

tel.: 786 309 644 (numer telefonu tylko do przesyłek paczkomatowych)
paczkomat@lupo-baterie.pl

1

Jeżeli mój poprzedni akumulator był NiCd, a obecnie posiadam NiMh, czy moja stara ładowarka będzie działała prawidłowo?

Tak, każda ładowarka NiCd może obsługiwać również akumulator NiMh.

1

Jak długa jest gwarancja?

Na wszystkie oferowane przez naszą firmę akumulatory, udzielamy zawsze pisemnej gwarancji. Termin gwarancji wynosi od 6 do 24 miesięcy i jest on uzależniony od wybrania przez klienta marki ogniw oraz wersji pojemnościowej akumulatora.

1

W jaki sposób przechowywać akumulator?

Jeżeli nie będziemy korzystać z akumulatora w najbliższym czasie, to warto naładować go do 60-70%. Naładowany akumulator należy odłożyć w ciepłę i suche miejsce.

1

Czy mogę zwrócić zakupiony akumulator?

Każdy, kto zakupił u nas produkt może go zwrócić w terminie do 14 dni od daty zakupu.

1

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.