Regeneracja Ryobi 9,6V NiCd/NiMh

Regeneracja Ryobi 9,6V NiCd/NiMh

52,03 zł
Brutto

Marka regenerowanego akumulatora: Ryobi
Napięcie: 9,6V
Liczba ogniw: 8 
Typ ogniw: NiCd/NiMh
Marka ogniw: Lishen/Panasonic
Gwarancja: 12 miesięcy/24 miesiące

Pojemność akumulatora po regeneracji/producent ogniw/gwarancja

Pasuje do następujących modeli elektronarzędzi Ryobi

◾ HP496K ◾ HP596K ◾

 

Regeneracja akumulatorów Ryobi o oznaczeniach

◾ A47HP02 ◾

 

Na rynku baterii i komponentów zasilających jesteśmy już od 7 lat, specjalizując się również w regeneracji akumulatorów. Proces ten, bazując na wymianie ogniw wysokiej jakości (Lishen lub Panasonic), pozwala cieszyć się pracą elektronarzędzia, bez ponoszenia zbędnych kosztów.

Jak regenerujemy akumulatory do narzędzi Sparky?
Proces ten rozpoczyna się od otwarcia obudowy, rozmontowania oraz wyjęcia dotychczasowych, zużytych już ogniw. Następny krok to dokładne wyczyszczenie wnętrza oraz zewnętrznych elementów obudowy, a później - podłączenie nowych ogniw oraz zgrzanie styków (w bateriach litowo-jonowych). Oprócz regeneracji ogniw, nasi pracownicy sprawdzają pracę rezystora i termistora, w razie potrzeby wymieniając je. Cały proces kończy zamknięcie obudowy oraz przeprowadzenie rzetelnego testu pracy akumulatora, który pozwala sprawdzić jego prawidłowe działanie oraz efektywność.

Co daje regeneracja?
Regeneracja akumulatorów niesie za sobą kilka podstawowych korzyści. Przede wszystkim pozwala na ograniczenie kosztów zakupu nowego akumulatora, jednocześnie ciesząc się bezproblemową pracą urządzenia. Zachowanie oryginalnej obudowy i jej elementów gwarantuje odpowiednie dopasowanie do elektronarzędzia i eliminuje ryzyko niekompatybilności. Dodatkowo, istnieje możliwość zwiększenia parametrów komponentu zasilającego - jego pojemności oraz mocy (w przypadku zamienników oraz oryginalnych akumulatorów - jest to niemożliwe).

Ile trwa regeneracja?
Całkowity czas realizacji zlecenia uzależniony jest od ilości zleceń oraz mocy regenerowanego akumulatora. W przypadku komponentów 2V-18V - wynosi 2-3 dni robocze, natomiast 24V-36V - do 5 dni.

Usługa objęta gwarancją
Ceniąc rzetelne podejście i zaufanie naszych klientów - na każdą regenerację udzielamy pisemnej gwarancji. Jej czas waha się od 6 miesięcy do 2 lat, w zależności od wykorzystanych ogniw.

Jak zlecić regeneracja akumulatora w naszej firmie?

Wychodząc Państwu naprzeciw, przygotowaliśmy cztery formy zlecenia zamówienia regeneracji akumulatora:

  1. Złożenia zamówienia poprzez naszą stronę internetową.
  2. Wysłanie do nas sprzętu wraz z dołączonym formularzem zamówienia.
  3. Wysłanie do nas sprzętu wraz z dołączonymi danymi kontaktowymi i adresem.
  4. Wysłanie do nas akumulatora wraz z wypełnieniem naszego internetowego formularza zlecenia regeneracji akumulatora, co jest szybkie i wygodne

Dane kontaktowe
Lupo sp. z o.o.
ul. Kraszewskiego 12
60-518 Poznań

 

Masz dodatkowe wątpliwości? Zapraszamy do naszej strony pomocy, gdzie znajdziesz odpowiedzi na pytania związane z oferowaną usługą regeneracji akumulatorów Ryobi.

5903940308418
Brak opinii

1) Odpowiednia temperatura pracy. Jak powszechnie wiadomo akumulatory bardzo źle znoszą pracę w skrajnych temperaturach. Jeżeli chcą Państwo wydłużyć żywotność swojej baterii, to należy unikać zbyt mocnego przeciążania akumulatora. Jeżeli nasz akumulator pracuje bardzo długi okres czasu, przez co jest najprawdopodobniej mocno nagrzany, to najrozsądniej jest wyciągnąć go z urządzenia i odczekać 10-15 minut, aż ostygnie.

2) Przeładowanie akumulatorów
Jeżeli chcemy, aby nasze akumulatory cieszyły się bardzo dużą żywotnością, to należy również unikać ich zbyt głębokiego rozładowania. Jeżeli podczas codziennej pracy na akumulatorze, zaobserwują Państwo dość duży spadek wydajności urządzenia, które zasilane jest akumulatorem, to jak najszybciej powinnyście przerwać pracę i podłączyć akumulator do ładowarki.

3) Relaks akumulatora
Pamiętać musimy również i o tym, że rozładowany akumulator do prawidłowego działania potrzebować będzie około 5 minut tzw. "swobodnego ładowania" zanim podłączony zostanie do zwykłego ładowania. Podczas "swobodnego ładowania" znacząco spadnie temperatura naszego akumulatora, co będzie miało oczywiście bardzo korzystny wpływ podczas późniejszego ładowania.

4) Odpowiednie przechowywanie akumulatora
Na żywotność akumulatorów bardzo duży wpływ ma również ich odpowiednie przechowywanie. Jeżeli nie będziemy korzystać z akumulatora w najbliższym czasie, to warto naładować go na poziomie 60-70%. Naładowany akumulatora należy odłożyć w bezpieczne miejsce, gdzie panować będzie dodatnia temperatura.

5) Formatowanie akumulatora
Jeżeli posiadamy akumulatory oparte na popularnych ogniwach NiCd, to pamiętać należy również i o tym, że może w nich występować tzw. „efekt pamięci”. Jeżeli chcą Państwo zniwelować to zjawisko, to akumulatory z ogniwami NiCd powinno się przynajmniej raz na trzy cykle do końca rozładować, a następnie naładować na 100%. Dzięki tym działaniom zachowamy maksymalną pojemność akumulatora.

Adres naszego serwisu

Lupo sp. z o.o.
ul. Kraszewskiego 12
60-518 Poznań

pon-pt. od 9 do 17

paczkomat: POZ01H (Poznań, ul. Zwierzyniecka)

dane do przesyłek paczkomatowych:

tel.: 786 309 644
paczkomat@lupo-baterie.pl

0

Jak sprawdzić status regeneracji?

Szczegóły dotyczące Twojego zlecenia są dostępne na indywidualnej karcie zamówienia, do której link został wysłany na podany adres email wraz z informacją o przyjęciu baterii do regeneracji. Szczegóły dotyczące Twojego zlecenia są dostępne na indywidualnej karcie zamówienia, do której link został wysłany na podany adres email wraz z informacją o przyjęciu baterii do regeneracji.

0

Czas realizacji regeneracji

Czas, który wymagany jest na profesjonalną regenerację akumulatorów (7,2V-18V) nie powinien przekraczać 2-3 dni roboczych. Właściciele akumulatorów 24V-36V na regenerację będą musieli poczekać do 5 dni roboczych. W przypadku dużej ilości zleceń, czas regeneracji akumulatorów może ulec przedłużeniu.

1

Jeżeli mój poprzedni akumulator był NiCd, a obecnie posiadam NiMh, czy moja stara ładowarka będzie działała prawidłowo?

Tak, każda ładowarka NiCd może obsługiwać również akumulator NiMh.

0

Jak długa jest gwarancja?

Na wszystkie oferowane przez naszą firmę akumulatory, udzielamy zawsze pisemnej gwarancji. Termin gwarancji wynosi od 6 do 24 miesięcy i jest on uzależniony od wybrania przez klienta marki ogniw oraz wersji pojemnościowej akumulatora.

0

W jaki sposób przechowywać akumulator?

Jeżeli nie będziemy korzystać z akumulatora w najbliższym czasie, to warto naładować go do 60-70%. Naładowany akumulator należy odłożyć w ciepłę i suche miejsce.

0

Czy mogę zwrócić zakupiony akumulator?

Każdy, kto zakupił u nas produkt może go zwrócić w terminie do 14 dni od daty zakupu.

0

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.